دانلود گزارش كارآموزي در بيمه كارآفرين

شنبه 11 شهريور 1396
8:38
ketabpich

تعداد صفحات:34
نوع فايل:word
فهرست مطالب:
فصل اول – مقدمه
بيمه كارآفرين
مقدمه
تاريخچه بيمه
آغاز حرفه بيمه گري
تاريخچه بيمه در ايران
بيمه شركت سهامي بيمه ايران
فصل دوم – آشنايي با بيمه كارآفرين
آشنايي با بيمه كارآفرين
فلسفه تاسيس
اهداف شركت
توان مالي شركت
موضوع فعاليت شركت
توان فني و تخصصي
پرسنل و كارشناسان
تعداد نمايندگي ها
اصول اخلاق حرفه اي صنعت بيمه
شفافيت و صداقت
حفظ كرامت انساني
رعايت حقوق اجتماعي
شرايط اخذ نمايندگي حقوقي مطابق با آئين نامه شماره ۷۵
خدمات بيمه اي
بيمه عمر و سرمايه گذاري
چرا بايد از بيمه هاي عمر و سرمايه گذاري استفاده كنيم؟
جدول هاي بيمه عمر و سرمايه گذاري كارآفرين براي سن هاي ۱ تا ۴۵ سالگي
بيمه آتش سوزي
بيمه درمان گروهي
درمان گروهي
اهداي دو جايزه بين المللي به شركت بيمه كارآفرين
فصل سوم – فعاليت هاي انجام شده توسط كارآموز
معرفي محل كارآموزي
پس فلسفه بيمه عمرو سرمايه گذاري چيست؟
اهداف شركت
توان مالي شركت
موضوع فعاليت شركت
توان فني و تخصصي
پرسنل و كارشناسان

مقدمه:
بشر از دير باز با انواع خطرات جاني و مالي مواجه بوده است كه همواره به دنبال ابزار لازم به منظور دفاع از اين خطر تلاش ميكرده در ابتدا به دليل محدوديت امكانات و مشاركت، جان خود را و در موارد ديگر مال خود را از دست مي داد تا اين كه تجربه همكاري و تعاون و دخالت و بخش هاي مختلف اجتماعي در پذيرش بخشي از خطرات قابل پيش بيني، زمينه پيدايش بيمه را در بخش هاي انساني و تجاري فراهم نمود.
بيمه، بدون شك يكي از دستاوردهاي خلاقانه جامعه بشري به منظور مقابله با رخدادها و حوادث ناگوار است. حوادث طبيعي نظير آتش سوزي، زلزله، سيل، طوفان و نيز مصايبي همچون : فوت، بيماري، كهولت، از كار افتادگي و . . . وقايعي است كه از زمان هاي دور همه انسان ها را مورد تهديد قرارداده است. انديشه ايجاد تامين در مقابل مخاطرات پيش رو از طريق همياري و تعاون و راهكارهاي از اين نوع، ريشه در ادوار تاريخ دارد. پيشرفت هاي گسترده علمي و تكنولوژيكي عصر جديد نيز اگر چه به انسان كمك نموده است كه بعضي از خطرات طبيعي را مهار نمايد اما خود، خطرات جديدي را به همراه داشته كه به پوشش هاي حمايتي خاص نيازمند است.
فايده اصلي بيمه، دادن اطمينان به افراد در جهت مقابله با خطرات احتمالي است كه در قاموس بيمه به آن ريسك اطلاق ميگردد. فارغ از نوع بيمه ميتوان گفت بيمه علاوه بر ايجاد محيطي امن براي فعاليت هاي اقتصادي، باعث ايجاد اطمينان براي كار و توليد و سرمايه گذاري و به طور كلي ايجاد فضاي امن و آرام براي فعاليت هاي اجتماعي و اقتصادي است.
صنعت بيمه در ايران علي رغم اينكه بيش از ۷ دهه قدمت دارد و تلاش هاي زيادي جهت توسعه آن صورت گرفته است، هنوز جايگاه مناسبي ندارد وعرضه گسترده بيمه هاي عمر به منظور ارتقاء و بهبود سطح رفاه اجتماعي آن گونه كه شايسته است با توجه به وجود ظرفيت ها و قابليت هاي گسترده در كشور، با موانع بسياري رو برو ميباشد.[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بهترین و سریعترین مرجع دانلود کارآموزی و پروژه و پایان نامه است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات